СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ЛЮДМИЛА" ЧЕКШТУРИНОЇ ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ

Контакти

Юридична адреса
62408, Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Зернове, вул. Масельського, 27
Керівник
Чекштуріна Людмила Володимирівна
Код ЄДРПОУ30588759
Дата реєстрації04.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ЛЮДМИЛА” ЧЕКШТУРИНОЇ ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ЛЮДМИЛА" ЧЕКШТУРИНОЇ ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ» присвоєно код 30588759.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ЛЮДМИЛА" ЧЕКШТУРИНОЇ ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ» є Чекштуріна Людмила Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ЛЮДМИЛА" ЧЕКШТУРИНОЇ ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ» — Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Зернове, вул. Масельського, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ЛЮДМИЛА” ЧЕКШТУРИНОЇ ЛЮДМИЛИ ВОЛОДИМИРІВНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах