АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ХАРКІВ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62490, Харківська обл., Харківський р-н, с. Котляри, вул. Озерна, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Часовський Спартак Євгенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30588811
Дата реєстрації11.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ХАРКІВ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ХАРКІВ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 30588811.

Керівником підприємства «АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ХАРКІВ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» є Часовський Спартак Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ХАРКІВ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Харківський р-н, с. Котляри, вул. Озерна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОІНВЕСТСТРОЙ-ХАРКІВ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах