ЗАХИСТ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, пров. Спортивний, 7
Керівник
Підберезський Андріан Миколайович
Бухгалтер
Ліберман Оксана Олексіївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30588869
Дата реєстрації17.09.1999
Дата оновлення08.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАХИСТ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХИСТ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30588869.

Керівником підприємства «ЗАХИСТ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» є Підберезський Андріан Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХИСТ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» — м. Харків, пров. Спортивний, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХИСТ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах