МІКО, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
61009, м. Харків, просп. Гагаріна, 183а
Телефони
Керівник
Коган Михайло Юхимович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30589506
Дата реєстрації24.09.1999
Дата оновлення08.10.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІКО, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІКО, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30589506.

Керівником підприємства «МІКО, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Коган Михайло Юхимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІКО, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Харків, просп. Гагаріна, 183а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІКО, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах