ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОСЕРВІС" КОНЦЕРНУ "ПРАВО-МЕДІА-ХОЛДИНГ"

Контакти

Юридична адреса
61047, м. Харків, вул. Електровозна, 8
Телефони
Керівник
Грабар Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ30589616
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕХНОСЕРВІС” КОНЦЕРНУ ”ПРАВО-МЕДІА-ХОЛДИНГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОСЕРВІС" КОНЦЕРНУ "ПРАВО-МЕДІА-ХОЛДИНГ"» присвоєно код 30589616.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОСЕРВІС" КОНЦЕРНУ "ПРАВО-МЕДІА-ХОЛДИНГ"» є Грабар Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОСЕРВІС" КОНЦЕРНУ "ПРАВО-МЕДІА-ХОЛДИНГ"» — м. Харків, вул. Електровозна, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕХНОСЕРВІС” КОНЦЕРНУ ”ПРАВО-МЕДІА-ХОЛДИНГ”»
Поділіться інформацією в соцмережах