ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "СІМ Я"

Контакти

Юридична адреса
61168, м. Харків, вул. Героїв Праці, 4в
Телефони
Керівник
Ласточкін Олександр Сергійович
Код ЄДРПОУ30590532
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ”СІМ Я”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "СІМ Я"» присвоєно код 30590532.

Керівником підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "СІМ Я"» є Ласточкін Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ "СІМ Я"» — м. Харків, вул. Героїв Праці, 4в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ ”СІМ Я”»
Поділіться інформацією в соцмережах