НОВИЙ СВІТ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61022, Харківська обл., м. Харків, Дзержинський р-н., МАЙДАН СВОБОДИ, ГОТЕЛЬ "ХАРКІВ", б. 7, корпус 1, кімната 241
Телефони
Керівник
Коврін Євгеній Олександрович
Код ЄДРПОУ30590595
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВИЙ СВІТ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВИЙ СВІТ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30590595.

Керівником підприємства «НОВИЙ СВІТ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Коврін Євгеній Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВИЙ СВІТ, ПРИВАТНА ФІРМА» — Харківська обл., м. Харків, Дзержинський р-н., МАЙДАН СВОБОДИ, ГОТЕЛЬ "ХАРКІВ", б. 7, корпус 1, кімната 241.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВИЙ СВІТ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах