ІТМ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Адреса
61050, м. Харків, вул. Юр’ївська, 17
Бухгалтерія
Керівник
Литвинова Ольга Миколаївна — директор
Бухгалтер
Барська Ірина Михайлівна

Продукція, послуги

Продукція: Меблі для офісів та підприємств торгівлі / Електронно-обчислювальні машини

Рекламна інформація

ТОВ фірма ”ІТМ ” ( ITM ) м.Харків займається впровадженням сучасних засобів навчання . Ми виготовляємо і обладнаємо під ключ мультимедіа лабораторії , конференц- зали , лінгафонні кабінети . До складу кабінетів входять вимірювальні комплекси , прилади та датчики , інтерактивні дошки , планшети , панелі і системи контролю знань , відеопроектори . ”Навчальна лабораторія ІТМ” - це сучасний комп’ютерний вимірювальний програмно -апаратний комплекс, призначений для автоматизації навчального експерименту . У комплекс входить аналогово- цифровий перетворювач АЦП , датчики для вимірювання фізичних величин , програмне забезпечення. Комплекс може використовуватися як самостійний вимірювальний прилад або бути складовою частиною лабораторної установки.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30591280
Дата реєстрації01.10.1999
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників1 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІТМ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30591280.

Керівником підприємства «ІТМ, ФІРМА, ТОВ» є Литвинова Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІТМ, ФІРМА, ТОВ» — м. Харків, вул. Юр’ївська, 17.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІТМ, ФІРМА, ТОВ» офіційний сайт: https://www.itm.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІТМ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах