НАДЕЖДА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61001, Харківська обл., м. Харків, Червонозаводський р-н., МАЙДАН ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, б. 14/1, корпус 4
Керівник
Черкаський Олександр Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30592414
Дата реєстрації03.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДЕЖДА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДЕЖДА, ТОВ» присвоєно код 30592414.

Керівником підприємства «НАДЕЖДА, ТОВ» є Черкаський Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДЕЖДА, ТОВ» — Харківська обл., м. Харків, Червонозаводський р-н., МАЙДАН ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, б. 14/1, корпус 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДЕЖДА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах