ЕКТА, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
61085, м. Харків, вул. Проскури, 5б, к. 14
Керівник
Степаненко Ірина Вікторівна
Код ЄДРПОУ30592566
Дата реєстрації04.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКТА, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКТА, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30592566.

Керівником підприємства «ЕКТА, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Степаненко Ірина Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКТА, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Харків, вул. Проскури, 5б, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКТА, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах