ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ, ТОВ

Контакти

Адреса
61038, м. Харків, вул. Батицького, 4
Бухгалтерія
Керівник
Максимов Олександр Федорович — директор
Бухгалтер
Трушко Любов Олексіївна

Рекламна інформація

УПЕК розробляє і виробляє підшипники та електродвигуни, електротурбокомпрессори і насоси, шліфувальні верстати з ЧПУ, трансмісії і шасі, кліматичні системи на базі повітряного циклу, причіпну сільгосптехніку, а також інші машини, устаткування, вузли та компоненти для залізничної, автомобільної, сільськогосподарської, енерго- і електромашинобудівної, оборонної, металургійної та інших галузей.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30592660
Дата реєстрації23.07.2009
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників18 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ, ТОВ» присвоєно код 30592660.

Керівником підприємства «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ, ТОВ» є Максимов Олександр Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ, ТОВ» — м. Харків, вул. Батицького, 4.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ, ТОВ» офіційний сайт: https://upec.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах