ОМЕГА, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61064, м. Харків, пров. Титаренківський, 24, к. 63
Телефони
Керівник
Єрмаков Олександр Віталійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30592770
Дата реєстрації04.11.1999
Дата оновлення20.07.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОМЕГА, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОМЕГА, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30592770.

Керівником підприємства «ОМЕГА, ПРИВАТНА ФІРМА» є Єрмаков Олександр Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОМЕГА, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, пров. Титаренківський, 24, к. 63.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОМЕГА, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах