НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ ”ПРОМІНЬ” БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА” ”ПРОМІНЬ”

Контакти

Юридична адреса
61174, м. Харків, вул. Архітекторів, 30а
Керівник
Кревченко Сергій Едуардович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30592880
Дата реєстрації28.10.1999
Дата оновлення16.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ ”ПРОМІНЬ” БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА” ”ПРОМІНЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ ”ПРОМІНЬ” БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА” ”ПРОМІНЬ”» присвоєно код 30592880.

Керівником підприємства «НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ ”ПРОМІНЬ” БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА” ”ПРОМІНЬ”» є Кревченко Сергій Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ ”ПРОМІНЬ” БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА” ”ПРОМІНЬ”» — м. Харків, вул. Архітекторів, 30а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ ”ПРОМІНЬ” БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА” ”ПРОМІНЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах