АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІННИЧЧИНИ

Контакти

Юридична адреса
21100, м. Вінниця, вул. Скалецького, 72
Телефони
Керівник
Кудряшов В’ячеслав Олексійович
Код ЄДРПОУ30593968
Дата реєстрації28.09.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІННИЧЧИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІННИЧЧИНИ» присвоєно код 30593968.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІННИЧЧИНИ» є Кудряшов В’ячеслав Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІННИЧЧИНИ» — м. Вінниця, вул. Скалецького, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІННИЧЧИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах