ВУГЛЕПРОМСОЮЗ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
85310, Донецька обл., м. Покровськ, м. Родинське, вул. Червонолиманська, 60, к. 25
Телефони
Керівник
Камчатна Світлана Миколаївна
Кількість співробітників13 чел.
Код ЄДРПОУ30594893
Дата реєстрації21.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВУГЛЕПРОМСОЮЗ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВУГЛЕПРОМСОЮЗ, ТОВ» присвоєно код 30594893.

Керівником підприємства «ВУГЛЕПРОМСОЮЗ, ТОВ» є Камчатна Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВУГЛЕПРОМСОЮЗ, ТОВ» — Донецька обл., м. Покровськ, м. Родинське, вул. Червонолиманська, 60, к. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВУГЛЕПРОМСОЮЗ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах