КВАЗАР-ІНТЕРТЕХНО, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
14000, м. Чернігів, просп. Миру, 21а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шарпата Марія Михайлівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30595258
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КВАЗАР-ІНТЕРТЕХНО, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КВАЗАР-ІНТЕРТЕХНО, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 30595258.

Керівником підприємства «КВАЗАР-ІНТЕРТЕХНО, ПРИВАТНЕ ВКП» є Шарпата Марія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КВАЗАР-ІНТЕРТЕХНО, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Чернігів, просп. Миру, 21а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КВАЗАР-ІНТЕРТЕХНО, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах