ДОЧП ”ЧЕРНІГІВРУНО” ВАТ ”ЧЕРНІГІВВОВНА”

Контакти

Юридична адреса
14001, м. Чернігів, вул. Текстильників, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кумачний Сергій Олександрович
Бухгалтер
Федоренко Ліна Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30595457
Дата реєстрації20.10.1999
Дата оновлення18.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВРУНО” ВАТ ”ЧЕРНІГІВВОВНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВРУНО” ВАТ ”ЧЕРНІГІВВОВНА”» присвоєно код 30595457.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВРУНО” ВАТ ”ЧЕРНІГІВВОВНА”» є Кумачний Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВРУНО” ВАТ ”ЧЕРНІГІВВОВНА”» — м. Чернігів, вул. Текстильників, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВРУНО” ВАТ ”ЧЕРНІГІВВОВНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах