РЕЗОНАНС, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
91034, м. Луганськ, вул. Ломоносова, 98в
Бухгалтерія
Керівник
Канаєва Ольга Юріївна
Бухгалтер
Толмачева Валентина Ивановна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30596293
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення26.11.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЗОНАНС, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЗОНАНС, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30596293.

Керівником підприємства «РЕЗОНАНС, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Канаєва Ольга Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЗОНАНС, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Луганськ, вул. Ломоносова, 98в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЗОНАНС, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах