ФЕНІКС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
91006, м. Луганськ, квар. Героїв Сталінграду, 13, к. 90
Телефони
Керівник
Перекрест Олексій Іванович
Бухгалтер
Перекрест Інна Вікторівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30596340
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення01.03.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕНІКС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕНІКС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» присвоєно код 30596340.

Керівником підприємства «ФЕНІКС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» є Перекрест Олексій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕНІКС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» — м. Луганськ, квар. Героїв Сталінграду, 13, к. 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕНІКС, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах