ЛУГМАШСНАБ, ВИРОБНИЧА ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
91005, м. Луганськ, вул. Фрунзе, 136м
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Хаустов Володимир Володимирович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30596424
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення10.10.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУГМАШСНАБ, ВИРОБНИЧА ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУГМАШСНАБ, ВИРОБНИЧА ФІРМА, МПП» присвоєно код 30596424.

Керівником підприємства «ЛУГМАШСНАБ, ВИРОБНИЧА ФІРМА, МПП» є Хаустов Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУГМАШСНАБ, ВИРОБНИЧА ФІРМА, МПП» — м. Луганськ, вул. Фрунзе, 136м.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУГМАШСНАБ, ВИРОБНИЧА ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах