ДОЧП АВТОШКОЛА ”ПОЛІБЛАНК” ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПО

Контакти

Юридична адреса
91047, м. Луганськ, вул. Оборонна, 122
Телефони
Керівник
Сафонов Ігор Анатолійович
Бухгалтер
Волкова Виктория Анатольевна
Кількість співробітників19 чел.
Код ЄДРПОУ30596445
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення29.08.2008
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП АВТОШКОЛА ”ПОЛІБЛАНК” ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП АВТОШКОЛА ”ПОЛІБЛАНК” ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПО» присвоєно код 30596445.

Керівником підприємства «ДОЧП АВТОШКОЛА ”ПОЛІБЛАНК” ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПО» є Сафонов Ігор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП АВТОШКОЛА ”ПОЛІБЛАНК” ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПО» — м. Луганськ, вул. Оборонна, 122.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП АВТОШКОЛА ”ПОЛІБЛАНК” ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПО»
Поділіться інформацією в соцмережах