ДРУКАРНЯ ”ПОЛІБЛАНК”, ДОЧП ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПОЛІБЛАНК”

Контакти

Юридична адреса
91047, м. Луганськ, вул. Оборонна, 122
Телефони
Керівник
Сафонов Ігор Анатолійович
Бухгалтер
Ткачева Тетяна Андрїівна
Код ЄДРПОУ30596450
Дата реєстрації29.09.1999
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДРУКАРНЯ ”ПОЛІБЛАНК”, ДОЧП ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПОЛІБЛАНК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРУКАРНЯ ”ПОЛІБЛАНК”, ДОЧП ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПОЛІБЛАНК”» присвоєно код 30596450.

Керівником підприємства «ДРУКАРНЯ ”ПОЛІБЛАНК”, ДОЧП ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПОЛІБЛАНК”» є Сафонов Ігор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРУКАРНЯ ”ПОЛІБЛАНК”, ДОЧП ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПОЛІБЛАНК”» — м. Луганськ, вул. Оборонна, 122.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРУКАРНЯ ”ПОЛІБЛАНК”, ДОЧП ЗАТ ”НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ ”ПОЛІБЛАНК”»
Поділіться інформацією в соцмережах