ДОЧП ”ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПУСК” ТОВ ”НАУКОВО-ВИРОБНИЧ

Контакти

Юридична адреса
91005, м. Луганськ, вул. Фрунзе, 123а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Квятковський Костянтин Євгенович
Бухгалтер
Котлярова Анна Витальевна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30596749
Дата реєстрації13.10.1999
Дата оновлення16.01.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПУСК” ТОВ ”НАУКОВО-ВИРОБНИЧ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПУСК” ТОВ ”НАУКОВО-ВИРОБНИЧ» присвоєно код 30596749.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПУСК” ТОВ ”НАУКОВО-ВИРОБНИЧ» є Квятковський Костянтин Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПУСК” ТОВ ”НАУКОВО-ВИРОБНИЧ» — м. Луганськ, вул. Фрунзе, 123а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ПУСК” ТОВ ”НАУКОВО-ВИРОБНИЧ»
Поділіться інформацією в соцмережах