НЬЮТЕК, ПП РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАВЧАННЯ НОВИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Контакти

Юридична адреса
91005, м. Луганськ, вул. Градусова, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Рязанцева Наталія Олександрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30597276
Дата реєстрації03.11.1999
Дата оновлення20.09.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НЬЮТЕК, ПП РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАВЧАННЯ НОВИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЬЮТЕК, ПП РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАВЧАННЯ НОВИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ» присвоєно код 30597276.

Керівником підприємства «НЬЮТЕК, ПП РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАВЧАННЯ НОВИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ» є Рязанцева Наталія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЬЮТЕК, ПП РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАВЧАННЯ НОВИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ» — м. Луганськ, вул. Градусова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЬЮТЕК, ПП РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАВЧАННЯ НОВИМ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ»
Поділіться інформацією в соцмережах