РЕМОНТНО- БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ-3, МПП

Контакти

Юридична адреса
51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Малиновського, 3а, к. 38
Телефони
Керівник
Скубко Олексій Олександрович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30597543
Дата реєстрації16.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕМОНТНО- БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ-3, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМОНТНО- БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ-3, МПП» присвоєно код 30597543.

Керівником підприємства «РЕМОНТНО- БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ-3, МПП» є Скубко Олексій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМОНТНО- БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ-3, МПП» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Малиновського, 3а, к. 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМОНТНО- БУДІВЕЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ-3, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах