ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
87516, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Волгодонська, 2, к. 202
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Артюшкін Олександр Валерійович
Кількість співробітників72 чел.
Код ЄДРПОУ30597632
Дата реєстрації18.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ЕКСІМЕНЕРГО” ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» присвоєно код 30597632.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» є Артюшкін Олександр Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Волгодонська, 2, к. 202.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ЕКСІМЕНЕРГО” ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах