МОРСЬКІ РЕСУРСИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Київська, 186
Телефони
Керівник
Кунц Ярослав Едуардович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30598128
Дата реєстрації13.01.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОРСЬКІ РЕСУРСИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОРСЬКІ РЕСУРСИ, ТОВ» присвоєно код 30598128.

Керівником підприємства «МОРСЬКІ РЕСУРСИ, ТОВ» є Кунц Ярослав Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОРСЬКІ РЕСУРСИ, ТОВ» — Київська обл., м. Бровари, вул. Київська, 186.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОРСЬКІ РЕСУРСИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах