НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО ”АВТО-ІНФО”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Островського, 5
Телефони
Керівник
Єлізаров Вадим Юрійович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30598175
Дата реєстрації21.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО ”АВТО-ІНФО”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО ”АВТО-ІНФО”, ТОВ» присвоєно код 30598175.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО ”АВТО-ІНФО”, ТОВ» є Єлізаров Вадим Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО ”АВТО-ІНФО”, ТОВ» — Київська обл., м. Бровари, вул. Островського, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО ”АВТО-ІНФО”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах