ОНІКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49029, м. Дніпро, вул. 22-го Партз’їзду, 25
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шевчук Марієтта Валентинівна
Бухгалтер
Прудка Світлана Анатоліївна
Кількість співробітників49 чел.
Код ЄДРПОУ30600241
Дата реєстрації02.03.2004
Дата оновлення20.06.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОНІКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОНІКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30600241.

Керівником підприємства «ОНІКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Шевчук Марієтта Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОНІКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Дніпро, вул. 22-го Партз’їзду, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОНІКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах