РЕНДА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
83008, м. Донецьк, вул. Семенова-Тян-Шанського, 9, к. 82
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ліщук Руслан Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30600786
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕНДА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕНДА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» присвоєно код 30600786.

Керівником підприємства «РЕНДА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» є Ліщук Руслан Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕНДА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП» — м. Донецьк, вул. Семенова-Тян-Шанського, 9, к. 82.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕНДА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах