ІЗДАТЕЛЬСЬКИЙ ДІМ ”БІЛИЙ КИТ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Маркса, 78, к. 2
Телефони
Керівник
Дейнека Олена Іванівна
Код ЄДРПОУ30600917
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення07.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІЗДАТЕЛЬСЬКИЙ ДІМ ”БІЛИЙ КИТ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЗДАТЕЛЬСЬКИЙ ДІМ ”БІЛИЙ КИТ”, ТОВ» присвоєно код 30600917.

Керівником підприємства «ІЗДАТЕЛЬСЬКИЙ ДІМ ”БІЛИЙ КИТ”, ТОВ» є Дейнека Олена Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЗДАТЕЛЬСЬКИЙ ДІМ ”БІЛИЙ КИТ”, ТОВ» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Маркса, 78, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЗДАТЕЛЬСЬКИЙ ДІМ ”БІЛИЙ КИТ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах