КЛУБ ЕКСПРЕС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Фурманова, 2”а” к. 15
Телефони
Керівник
Вуйлов Сергій Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30600985
Дата реєстрації03.11.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КЛУБ ЕКСПРЕС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛУБ ЕКСПРЕС, ТОВ» присвоєно код 30600985.

Керівником підприємства «КЛУБ ЕКСПРЕС, ТОВ» є Вуйлов Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛУБ ЕКСПРЕС, ТОВ» — Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Фурманова, 2”а” к. 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЛУБ ЕКСПРЕС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах