АГРОІНВЕСТ 2000, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
36029, м. Полтава, вул. Шведська, 2, к. 520
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Острівний Михайло Миколайович
Бухгалтер
Лугова Ніна Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30601198
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення16.11.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОІНВЕСТ 2000, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОІНВЕСТ 2000, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30601198.

Керівником підприємства «АГРОІНВЕСТ 2000, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Острівний Михайло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОІНВЕСТ 2000, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Полтава, вул. Шведська, 2, к. 520.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОІНВЕСТ 2000, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах