УЛЬТРАМЕДСЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Полтава, вул. Куйбишева, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Присяжнюк Андрій Миколайович
Бухгалтер
Гайдай Ольга Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30601360
Дата реєстрації13.12.2002
Дата оновлення30.01.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УЛЬТРАМЕДСЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УЛЬТРАМЕДСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 30601360.

Керівником підприємства «УЛЬТРАМЕДСЕРВІС, ТОВ» є Присяжнюк Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УЛЬТРАМЕДСЕРВІС, ТОВ» — м. Полтава, вул. Куйбишева, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УЛЬТРАМЕДСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах