АГРОМАШІНВЕСТ-1, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, с. Калинівка
Телефони
Керівник
Журіков Олександр Олексійович
Код ЄДРПОУ30601910
Дата реєстрації14.10.1999
Дата оновлення19.10.1999
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОМАШІНВЕСТ-1, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОМАШІНВЕСТ-1, ТОВ» присвоєно код 30601910.

Керівником підприємства «АГРОМАШІНВЕСТ-1, ТОВ» є Журіков Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОМАШІНВЕСТ-1, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, с. Калинівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОМАШІНВЕСТ-1, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах