ДНЕПР-СЕРВИС-ПЛЮС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, ж/м Тополя-3, 56, к. 18
Керівник
Петренко Денис Євгенович
Бухгалтер
Кушнир Григорий Георгиевич
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30602301
Дата реєстрації03.11.1999
Дата оновлення15.08.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНЕПР-СЕРВИС-ПЛЮС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНЕПР-СЕРВИС-ПЛЮС, ТОВ» присвоєно код 30602301.

Керівником підприємства «ДНЕПР-СЕРВИС-ПЛЮС, ТОВ» є Петренко Денис Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНЕПР-СЕРВИС-ПЛЮС, ТОВ» — м. Дніпро, ж/м Тополя-3, 56, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНЕПР-СЕРВИС-ПЛЮС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах