МІРАТЕКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01054, м.Київ, Шевченківський р-н., ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО/МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, б. 66/2, Н.П.№51, В ЛІТЕРІ А
Керівник
Шнирьов Віктор Михайлович
Бухгалтер
Гребенюк Жанна Василівна
Код ЄДРПОУ30603106
Дата реєстрації22.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІРАТЕКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІРАТЕКС, ТОВ» присвоєно код 30603106.

Керівником підприємства «МІРАТЕКС, ТОВ» є Шнирьов Віктор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІРАТЕКС, ТОВ» — м.Київ, Шевченківський р-н., ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО/МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, б. 66/2, Н.П.№51, В ЛІТЕРІ А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІРАТЕКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах