НАДІЯ, АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 28а, к. 99
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Артамонова Ольга Сергіївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30603216
Дата реєстрації05.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» присвоєно код 30603216.

Керівником підприємства «НАДІЯ, АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» є Артамонова Ольга Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» — м. Київ, бул. Лесі Українки, 28а, к. 99.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах