СВІТАНА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
01030, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА, БУД.13/21, ЛІТЕРА А, М.КИЇВ, УКРАЇНА
Керівник
Волошин Євген Євгенович
Код ЄДРПОУ30603279
Дата реєстрації16.09.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВІТАНА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТАНА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ЗАТ» присвоєно код 30603279.

Керівником підприємства «СВІТАНА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ЗАТ» є Волошин Євген Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТАНА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ЗАТ» — ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА, БУД.13/21, ЛІТЕРА А, М.КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТАНА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах