ТОРГОВЕЛЬНО-ЄДВАЙЗІНГОВА КОМПАНІЯ ”МЕРКУРІЙ-ТМ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04071, м. Київ, вул. Ярославська, 58
Телефони
Керівник
Мартинів Ростислав Зіновійович
Код ЄДРПОУ30603682
Дата реєстрації28.09.2006
Дата оновлення15.11.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРГОВЕЛЬНО-ЄДВАЙЗІНГОВА КОМПАНІЯ ”МЕРКУРІЙ-ТМ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГОВЕЛЬНО-ЄДВАЙЗІНГОВА КОМПАНІЯ ”МЕРКУРІЙ-ТМ”, ТОВ» присвоєно код 30603682.

Керівником підприємства «ТОРГОВЕЛЬНО-ЄДВАЙЗІНГОВА КОМПАНІЯ ”МЕРКУРІЙ-ТМ”, ТОВ» є Мартинів Ростислав Зіновійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГОВЕЛЬНО-ЄДВАЙЗІНГОВА КОМПАНІЯ ”МЕРКУРІЙ-ТМ”, ТОВ» — м. Київ, вул. Ярославська, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГОВЕЛЬНО-ЄДВАЙЗІНГОВА КОМПАНІЯ ”МЕРКУРІЙ-ТМ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах