ДИЗАЙН-СТУДІЯ НОВА, ПП

Контакти

Юридична адреса
04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 26/2
Телефони
Керівник
Алексєєв Віталій Валентинович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30603771
Дата реєстрації15.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИЗАЙН-СТУДІЯ НОВА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИЗАЙН-СТУДІЯ НОВА, ПП» присвоєно код 30603771.

Керівником підприємства «ДИЗАЙН-СТУДІЯ НОВА, ПП» є Алексєєв Віталій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИЗАЙН-СТУДІЯ НОВА, ПП» — м. Київ, вул. Фрунзе, 26/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИЗАЙН-СТУДІЯ НОВА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах