ПОКРОВСЬКІ ВОРОТА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03127, м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 100/2
Телефони
Керівник
Акішена Світлана Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30604026
Дата реєстрації16.12.1999
Дата оновлення29.11.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОКРОВСЬКІ ВОРОТА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОКРОВСЬКІ ВОРОТА, ТОВ» присвоєно код 30604026.

Керівником підприємства «ПОКРОВСЬКІ ВОРОТА, ТОВ» є Акішена Світлана Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОКРОВСЬКІ ВОРОТА, ТОВ» — м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 100/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОКРОВСЬКІ ВОРОТА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах