УКРПРОФПЕРСПЕКТИВА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04107, м.Київ, Шевченківський р-н., ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, б. 8/10
Телефони
Керівник
Коцарєв Євгеній Євгенович
Код ЄДРПОУ30604356
Дата реєстрації12.01.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРПРОФПЕРСПЕКТИВА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРПРОФПЕРСПЕКТИВА, ТОВ» присвоєно код 30604356.

Керівником підприємства «УКРПРОФПЕРСПЕКТИВА, ТОВ» є Коцарєв Євгеній Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРПРОФПЕРСПЕКТИВА, ТОВ» — м.Київ, Шевченківський р-н., ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, б. 8/10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРПРОФПЕРСПЕКТИВА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах