РОВІТ, КОМПАНІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
33000, м. Рівне, вул. Дрогобицька, 3
Телефони
Керівник
Романюк Віталій Петрович
Код ЄДРПОУ30605873
Дата реєстрації07.10.1999
Дата оновлення01.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОВІТ, КОМПАНІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОВІТ, КОМПАНІЯ, ПП» присвоєно код 30605873.

Керівником підприємства «РОВІТ, КОМПАНІЯ, ПП» є Романюк Віталій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОВІТ, КОМПАНІЯ, ПП» — м. Рівне, вул. Дрогобицька, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОВІТ, КОМПАНІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах