ЕКС-ЕЛЕКТРОНІКА, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
33022, м. Рівне, вул. Дундича, 10, к. 70
Бухгалтерія
Керівник
Заруба Андрій Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30605920
Дата реєстрації27.10.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКС-ЕЛЕКТРОНІКА, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКС-ЕЛЕКТРОНІКА, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30605920.

Керівником підприємства «ЕКС-ЕЛЕКТРОНІКА, ФІРМА, ТОВ» є Заруба Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКС-ЕЛЕКТРОНІКА, ФІРМА, ТОВ» — м. Рівне, вул. Дундича, 10, к. 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКС-ЕЛЕКТРОНІКА, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах