НЕДЕРЖАВНА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ, КИЇВСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
04116, м. Київ, вул. Старокиївська, 9
Бухгалтерія
Керівник
Білоус Антон Миколайович
Бухгалтер
Крук Наталія Олександрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30606201
Дата реєстрації10.11.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НЕДЕРЖАВНА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ, КИЇВСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕДЕРЖАВНА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ, КИЇВСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 30606201.

Керівником підприємства «НЕДЕРЖАВНА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ, КИЇВСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Білоус Антон Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕДЕРЖАВНА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ, КИЇВСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Київ, вул. Старокиївська, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕДЕРЖАВНА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ, КИЇВСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах