ТЕПЛИЙ ДІМ, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
02140, м.Київ, Дарницький р-н., ВУЛИЦЯ БОРИСА ГМИРІ, БУД.1-А/4
Керівник
Фонарюк Світлана Романівна
Код ЄДРПОУ30606573
Дата реєстрації13.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕПЛИЙ ДІМ, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕПЛИЙ ДІМ, ОСББ» присвоєно код 30606573.

Керівником підприємства «ТЕПЛИЙ ДІМ, ОСББ» є Фонарюк Світлана Романівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕПЛИЙ ДІМ, ОСББ» — м.Київ, Дарницький р-н., ВУЛИЦЯ БОРИСА ГМИРІ, БУД.1-А/4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕПЛИЙ ДІМ, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах