АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ, ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
04201, м. Київ, вул. Рокоссовського, 2, к. 199
Телефони
Керівник
Пінчук Михайло Михайлович
Код ЄДРПОУ30606835
Дата реєстрації28.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ, ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ, ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30606835.

Керівником підприємства «АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ, ПІДПРИЄМСТВО» є Пінчук Михайло Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ, ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, вул. Рокоссовського, 2, к. 199.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ, ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах