НАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1
Телефони
Керівник
Іванів Стефанія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30607734
Дата реєстрації07.12.1999
Дата оновлення30.01.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЗАТ» присвоєно код 30607734.

Керівником підприємства «НАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЗАТ» є Іванів Стефанія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЗАТ» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах