МОНТАЖНО-ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ”ЕКОГАЗСЕРВІС” В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
40024, м. Суми, вул. Харківська, 25, к. 47
Телефони
Керівник
Громов Віктор Володимирович
Бухгалтер
Брязкун Тетяна Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30608114
Дата реєстрації02.11.1999
Дата оновлення28.12.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОНТАЖНО-ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ”ЕКОГАЗСЕРВІС” В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНТАЖНО-ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ”ЕКОГАЗСЕРВІС” В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 30608114.

Керівником підприємства «МОНТАЖНО-ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ”ЕКОГАЗСЕРВІС” В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Громов Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНТАЖНО-ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ”ЕКОГАЗСЕРВІС” В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Суми, вул. Харківська, 25, к. 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНТАЖНО-ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ”ЕКОГАЗСЕРВІС” В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах